Ošetření obličeje

Ošetření obličeje Protivráskové ošetření

Ošetření obličeje Protivráskové ošetření (50 min)

Protivrásková ošetření je komplexní ošetření obličeje s dlouhotrvajícím účinkem proti vráskám. Ošetření je alternativou injekčních zákroků, jako je injekční aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové. Zahrnuje povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, tonizaci, úpravu obočí, aplikaci pleťového séra, masáž obličeje, obličejovou masku a aplikaci závěrečného krému. K ošetření používáme moderní přírodní BIO produkty. Protivrásková ošetření můžeme doporučit všem ženám a mužům, které začínají trápit vrásky a nejsou rozhodnutí pro invazivní zákrok.
Cena za proceduru:
993 Kč
Ošetření obličeje Hydratační ošetření pleti

Ošetření obličeje Hydratační ošetření pleti (50 min)

Hydratace je pro pokožku stejně důležitá jako je čištění a regenerace. Nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pleti. Hydratace má klíčovou úlohu v odolnosti a zevním vzhledu kůže. Hydratační ošetření pleti je speciální kosmetické ošetření, které dodává unavené pleti hydrataci, vitalitu a navrací jí mladší vzhled. Ošetření zahrnuje povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, tonizaci, úpravu obočí, aplikaci pleťového séra, masáž obličeje, obličejovou masku a aplikaci závěrečného krému. K ošetření používáme moderní přírodní BIO produkty.
Cena za proceduru:
993 Kč
Ošetření obličeje Luxusní ošetření pleti

Ošetření obličeje Luxusní ošetření pleti (80 min)

Luxusní ošetření pleti je vhodné především pro zralejší a stárnoucí pleť, která se vyznačuje výraznějšími vráskami. Spouští regeneraci buněk pleti a chrání kmenové buňky. Vrásky a mimické vrásky jsou viditelně vyhlazeny, pleť je jemnější, pevnější, hydtratovaná a zklidněná. Ošetření zahrnuje povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, tonizaci, úpravu obočí, aplikaci pleťového séra, masáž obličeje, obličejovou masku a aplikaci závěrečného krému. K ošetření používáme moderní přírodní BIO produkty.
Cena za proceduru:
1 464 Kč
Ošetření obličeje Ošetření Galvanickou žehličkou

Ošetření obličeje Ošetření Galvanickou žehličkou (25 min)

Ošetření galvanickou žehličkou je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků. Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť a následně podle toho nastaví intenzitu galvanického proudu. Ošetření vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírňuje tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku a čistí zanesené póry. Aktivuje lymfu a štěpení buněk, díky tomu rychle hojí pleť například po akné. Výsledek ošetření je viditelný již po prvním ošetření, doporučujeme však absolvovat dvě až tři aplikace.
Cena za proceduru:
680 Kč
Ošetření obličeje Obličejová masáž

Ošetření obličeje Obličejová masáž (25 min)

Obličejová masáž podporuje proudění krve, odstraňuje zbytky vnějšího znečištění i vrstvu mrtvých pleťových buněk a přispívá ke zdravému a odpočinutému vzhledu pleti. Kromě toho masáž eliminuje nahromaděný stres, bolesti hlavy a zjemňuje či úplně odstraňuje tmavé kruhy pod očima. V neposlední řadě působí proti nadměrnému slunečnímu záření a dehydrataci pleti, což má za následek zjemňování nerovnoměrné pigmentace. Obličejová masáž zahrnuje povrchové čištění pleti, samotnou masáž obličeje, krku a dekoltu a aplikaci závěrečného krému.
Cena za proceduru:
575 Kč
Ošetření obličeje Barvení a úprava obočí a řas

Ošetření obličeje Barvení a úprava obočí a řas (25 min)

Správně upravené obočí je nedílnou součástí vaší krásy, ovlivňuje tvar vašeho obličeje a dodává šmrnc vašemu vzhledu. Proto je důležité si obočí pravidelně udržovat. Při jeho úpravě je klíčová především přirozenost. Cílem úpravy obočí je nalezení jeho ideálního tvaru, což spočívá v odstranění chloupků rostoucích mimo požadovanou oblast pomocí depilace pinzetou nebo voskem. Zesílení efektu zvýraznění obočí a také řas docílíme pomocí obarvení, ke kterému využíváme nedráždivé přírodní barvy.
Cena za proceduru:
575 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku