Ošetření obličeje

Ošetření obličeje Čištění pleti ultrazvukem

Ošetření obličeje Čištění pleti ultrazvukem (25 min)

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je nejmodernější způsob ošetření a je velmi účinné, bezbolestné a šetrné. Ultrazvuková špachtle pomocí vysokofrekvenčních vibrací (25000 pulzů za sekundu) uvolní ucpané póry a odstraní z nich nečistoty a to včetně černých a bílých teček. Při ošetření dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži obličeje a k celkovému projasnění pleti. Jemnou elektrostimulací pleťových buněk a jejich zahříváním aktivujeme ochablé obličejové svaly.
Cena za proceduru:
699 Kč
Ošetření obličeje Kosmetické ošetření pleti - Hydro Active

Ošetření obličeje Kosmetické ošetření pleti - Hydro Active (50 min)

Hydratace je pro pokožku stejně důležitá jako je čištění a regenerace. Nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pleti. Hydratace má klíčovou úlohu v odolnosti a zevním vzhledu kůže.
Hydratační ošetření pleti je speciální kosmetické ošetření, které dodává unavené pleti hydrataci, vitalitu a navrací jí mladší vzhled.
Pracujeme s profesionální kosmetikou Phyris - vyplní, hydratuje pleť a poskytne první pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Všechny tyto produkty mají stejný cíl – okamžité a dlouhodobé zvlhčení pokožky. Čtyři druhy kyseliny hyaluronové doplňují vlastní zásoby vody v pleti.
Ošetření zahrnuje diagnostiku pleti, čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, tonizaci, SOMI krystalovou masáž, aplikaci hydratační kapsle s efektem vyplnění vrásek, pleťovou masku, profesionální masáž dle potřeby klienta, oční péči a aplikaci závěrečného krému.
Indikace: Suchá a dehydratovaná pleť, hluboké vrásky, pleť po chemickém peelingu.
Cena za proceduru:
1 099 Kč
Ošetření obličeje Kosmetické ošetření FoREST

Ošetření obličeje Kosmetické ošetření FoREST (80 min)

FoREST od PHYRIS je procházka lesem pro vaši pleť. Moderní a bezpečná linie, která chrání pokožku před stresujícím životem ve městě. Okysličuje a zlepšuje barevný tón pleti. Hlavní aktivní přísady jako výtažek z čerstvého mechu a houby Chaga představují nenahraditelnou sílu lesa. Výtažek z čerstvého mechu posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy (mobilní zařízení, tablet, počítače). Extrakt z houby Chaga navíc zlepšuje barevný tón pleti, což vede k obnově přirozeného rozzáření pokožky. Ošetření zahrnuje čištění pleti, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, úpravu obočí, SOMI krystalovou masáž, sérum, pleťovou masku, masáž obličeje, oční péči a aplikaci závěrečného krému. Vhodné pro pleť s rozšířenými póry, unavenou, suchou a mastnou pleť.
Cena za proceduru:
1 699 Kč
Ošetření obličeje Ošetření Galvanickou žehličkou

Ošetření obličeje Ošetření Galvanickou žehličkou (25 min)

Ošetření galvanickou žehličkou je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků. Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť a následně podle toho nastaví intenzitu galvanického proudu. Ošetření vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírňuje tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku a čistí zanesené póry. Aktivuje lymfu a štěpení buněk, díky tomu rychle hojí pleť například po akné. Výsledek ošetření je viditelný již po prvním ošetření, doporučujeme však absolvovat dvě až tři aplikace.
Cena za proceduru:
699 Kč
Ošetření obličeje Obličejová masáž

Ošetření obličeje Obličejová masáž (25 min)

Obličejová masáž podporuje proudění krve, odstraňuje zbytky vnějšího znečištění i vrstvu mrtvých pleťových buněk a přispívá ke zdravému a odpočinutému vzhledu pleti. Kromě toho masáž eliminuje nahromaděný stres, bolesti hlavy a zjemňuje či úplně odstraňuje tmavé kruhy pod očima. V neposlední řadě působí proti nadměrnému slunečnímu záření a dehydrataci pleti, což má za následek zjemňování nerovnoměrné pigmentace. Obličejová masáž zahrnuje povrchové čištění pleti, samotnou masáž obličeje, krku a dekoltu a aplikaci závěrečného krému.
Cena za proceduru:
699 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close