Hydroterapie

Hydroterapie Vířivá koupel

Hydroterapie Vířivá koupel (20 min)

Jde o koupel v přírodní minerální vodě o teplotě 37 °C s mechanickým účinkem ve formě trysek proudících pod tlakem. Trysky masírují horní a dolní končetiny. Koupel v minerální vodě je vhodná v případě špatného prokrvení končetin u poúrazových stavů, jako jsou například zlomeniny. Využívá se u onemocnění pohybového aparátu a bolestí kloubů. V neposlední řadě koupel zlepšuje metabolismus a aktivuje kožní receptory, díky čemuž má pozitivní účinky na pleť. Po jejím absolvování se dostavuje pocit příjemného uvolnění a kompletní relaxace.
Cena za proceduru:
699 Kč
Hydroterapie Hořečnatá koupel s magneziovou solí

Hydroterapie Hořečnatá koupel s magneziovou solí (20 min)

Hořečnatá koupel s magneziovou solí je ideální procedurou v momentě, kdy zatoužíte po relaxaci, uvolnění a regeneraci pokožky. Magneziová sůl pochází z hloubky až 2 kilometry pod povrchem země a má blahodárné účinky na lidský organismus. Obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku, který uvolňuje tělo, svaly a klouby, ulevuje od křečí a zlepšuje stav pokožky. Kromě toho pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Do koupele používáme čistě přírodní hořečnatou sůl bez přidaných aromat a barviv.
Cena za proceduru:
799 Kč
Hydroterapie Perličková koupel

Hydroterapie Perličková koupel (20 min)

Perličková koupel je příjemná relaxační koupel, která napomáhá k uvolnění svalů, kloubů a odbourává stres. Jde o koupel o teplotě 37 °C v minerální vodě, při které ze dna vany jemně probublává stlačený vzduch. Už ve starověkém Řecku patřilo působení vody, neboli hydroterapie k efektivním metodám léčení. Při perličkové koupeli působí masáž nejen lokálně, ale i aktivačně nervovou a krevní cestou. Perličky stoupající vztlakem stimulují pokožku, snižují svalové napětí a podporují látkovou výměnu.
Cena za proceduru:
699 Kč
Hydroterapie Uhličitá koupel

Hydroterapie Uhličitá koupel (20 min)

Uhličitá koupel patří mezi nejstarší procedury v historii lázeňství. Jde o koupel o teplotě 35 °C na bázi kysličníku uhličitého, která vede k regeneraci celého organismu a ke zvýšení tělesné kondice. Vstřebávání oxidu uhličitého má za následek roztažení cév, což zvyšuje prokrvení tkání. Tato skutečnost má za následek zvýšení množství kyslíku v krvi, dokonalé prokrvení pokožky a svalstva a zásobení všech orgánů včetně mozku okysličenou krví. Kromě toho koupel odplavuje škodlivé látky z těla, odstraňuje migrény, bolesti hlavy a páteře a pomáhá astmatikům.
Cena za proceduru:
799 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close