Inhalační terapie

Inhalační terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií

Inhalační terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií (20 min)

Suchá plynová koupel je vysoce účinná procedura upevňující zdraví, zvyšující životní elán a vitalitu. Její podstatou je uzavření těla mimo hlavy a ramen do speciálního plastového vaku, který je následně naplněn čistým oxidem uhličitým. Fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, všech orgánů a mozku dobře okysličenou krví. Součástí procedury je také oxygenoterapie, v rámci které klient vdechuje vysoce koncentrovaný kyslík.
Cena za proceduru:
680 Kč
Inhalační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji

Inhalační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji (60 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Pro Váš komfort si můžete tuto proceduru objednat na váš hotelový pokoj.
Cena za proceduru:
732 Kč
Inhalační terapie Inhalace

Inhalační terapie Inhalace (15 min)

Inhalace je metodou, při které se léčivé látky dostávají velice rychle do dýchacích cest a jejich účinky tak nastupují téměř okamžitě. K inhalování používáme lokální minerální vody z Mariánských Lázní, jako je například Lesní pramen nacházející se 5 minut chůze od našeho hotelu. Lokální minerální vody mají protizánětlivé účinky, zvlhčují hleny a usnadňují jejich vykašlávání, zvyšují průtok zánětem postiženou trubicí a pomáhají tak odplavovat toxické látky z těla. Inhalace je vhodná pro klienty, kteří trpí onemocněním dýchacího ústrojí, bronchiálním astmatem a alergiemi.
Cena za proceduru:
366 Kč
Inhalační terapie Oxygenoterapie

Inhalační terapie Oxygenoterapie (30 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu..
Cena za proceduru:
366 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close