Inhalační terapie

Inhalační terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií

Inhalační terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií (20 min)

Suchá plynová koupel je vysoce účinná procedura upevňující zdraví, zvyšující životní elán a vitalitu. Její podstatou je uzavření dolních končetin a trupu do speciálního plastového vaku. Fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, všech orgánů a mozku dobře okysličenou krví. Součástí procedury je také oxygenoterapie, v rámci které klient vdechuje vysoce koncentrovaný kyslík.
Cena za proceduru:
719 Kč
Inhalační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji

Inhalační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji (60 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Pro Váš komfort si můžete tuto proceduru objednat na váš hotelový pokoj.
Cena za proceduru:
769 Kč
Inhalační terapie Inhalační terapie FASET - přírodní léčivý zdroj Lesní pramen

Inhalační terapie Inhalační terapie FASET - přírodní léčivý zdroj Lesní pramen (30 min)

Inhalační terapie Faset používá nejmodernější zdravotnickou technologii vyvinutou pro léčbu respiračních onemocnění. Pro léčbu dýchacího ústrojí je v kombinaci s klimatickými podmínkami Mariánských Lázní tou nejúčinnější variantou. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. K docílení nejlepšího léčebného efektu používáme kombinaci následujících 3 terapeutických technik a přírodní minerální vodu Lesní pramen z Mariánských Lázní. PARNÍ INHALACE - léčebná terapie prostřednictvím inhalace blahodárných teplých výparů minerální vody (Lesní pramen) s přídavkem léčivých látek. Voda je nasávána proudem tlakové páry a mění se v mlhovinu částic o průměru 8-10 mikronů. Tímto způsobem se tkáně účinně připraví na absorpci aktivních složek. MINERÁLNÍ AEROSOL - aerosolová inhalace minerální vodou (Lesní pramen). Voda je nasávána stlačeným vzduchem a rozprašována do stejnoměrných částic 2-6 mikronů, což umožňuje, aby částice dosáhly hlubších dýchacích cest až do plicních sklípků. Terapii lze provést pomocí masky (ústy nebo nosem) nebo pomocí nosní vidlice. NOSNÍ IRIGACE - tato léčba zahrnuje proplachování nosní dutiny minerální vodou (Lesní pramen), s přídavkem léčivých látek, při nízkém tlaku za účelem vyčištění sliznic a eliminace stagnující sekrece. Prostřednictvím vyplachovací trysky vstupuje voda do jedné nosní dírky a vychází druhou nosní dírkou.
Cena za proceduru:
869 Kč
Inhalační terapie Inhalační terapie -  přírodní léčivý zdroj Lesní pramen

Inhalační terapie Inhalační terapie - přírodní léčivý zdroj Lesní pramen (15 min)

Inhalace je metodou, při které se léčivé látky dostávají velice rychle do dýchacích cest a jejich účinky tak nastupují téměř okamžitě. K inhalování používáme lokální minerální vody z Mariánských Lázní, jako je například Lesní pramen nacházející se 5 minut chůze od našeho hotelu. Lokální minerální vody mají protizánětlivé účinky, zvlhčují hleny a usnadňují jejich vykašlávání, zvyšují průtok zánětem postiženou trubicí a pomáhají tak odplavovat toxické látky z těla. Inhalace je vhodná pro klienty, kteří trpí onemocněním dýchacího ústrojí, bronchiálním astmatem a alergiemi.
Cena za proceduru:
389 Kč
Inhalační terapie Oxygenoterapie

Inhalační terapie Oxygenoterapie (30 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu..
Cena za proceduru:
389 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close