Klasické masáže

Klasická masáž Masáž dolních končetin

Klasická masáž Masáž dolních končetin (20 min)

Masáž dolních končetin je velmi příjemnou procedurou, která uleví především těm, kteří trpí bolestmi nohou způsobených povoláním, jenž vyžaduje mnohahodinové stání. Masáž nohou se provádí pomocí olejů, působí se při ní na plosky chodidel, bérec a stehna včetně hýžďových svalů. Masér začíná u chodidel, na které nanáší olej nebo balzám a prostřednictvím speciálních hmatů prohřívá celou nohu. Střídáním hlubší invaze do ztuhlých svalů bérce a stehen a jemných technik pak uvolní přebytečné napětí obou nohou a tím i celého těla.
Cena za proceduru:
659 Kč
Klasická masáž Klasická masáž celková

Klasická masáž Klasická masáž celková (50 min)

Klasická masáž celková, někdy označována také jako švédská masáž, podporuje uvolnění svalů a kloubů, stimuluje krevní oběh, díky čemuž dochází k prohřátí a uvolnění organismu a současně k lepšímu zásobení buněk kyslíkem a potřebnými živinami. Zvyšuje také elasticitu svalstva. V rovině duševní má komplexní masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a psychický stav. Odstraňuje bolest hlavy, únavu, stres a nespavost a navozuje příjemné pocity uvolnění. Je vhodná pokud se cítíte přepracovaní nebo pociťujete bolesti zad.
Cena za proceduru:
1 299 Kč
Klasická masáž Klasická masáž částečná

Klasická masáž Klasická masáž částečná (20 min)

Klasická masáž částečná se oproti celkové masáži zaměřuje pouze na záda, krk a šíji. Podporuje uvolnění svalů a kloubů, stimuluje krevní oběh, díky čemuž dochází k prohřátí a uvolnění organismu a současně k lepšímu zásobení buněk kyslíkem a potřebnými živinami. Zvyšuje také elasticitu svalstva. V rovině duševní má masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a psychický stav. Odstraňuje bolest hlavy, únavu, stres a nespavost a navozuje příjemné pocity uvolnění. Je vhodná pokud se cítíte přepracovaní nebo pociťujete bolesti zad.
Cena za proceduru:
659 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close