Přístrojová terapie

Přístrojová terapie Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová terapie Přístrojová lymfodrenáž (20 min)

Přístrojová lymfodrenáž je terapie, která provádí kompresi dolních končetin od konečků prstů až k pánvi. Díky tomu vytlačuje lymfu z dolních končetin a napomáhá ke zmírnění jejich otoků a bolestivých stavů.
Cena za proceduru:
640 Kč
Přístrojová terapie Ultrazvuk

Přístrojová terapie Ultrazvuk (10 min)

Ultrazvuk je šetrná léčebná metoda, při které se elektrická energie přeměňuje v energii mechanickou a tepelnou. Díky tomu se zvyšuje prokrvení a zlepšení výživy ve tkáních, uvolňování svalových kontraktur, zjemnění jizev a protizánětlivých efektů u onemocnění pohybového aparátu.
Cena za proceduru:
390 Kč
Přístrojová terapie Elektroléčba

Přístrojová terapie Elektroléčba (15 min)

Elektroléčba zlepšuje prokrvení tkání, uvolňuje napětí příčně pruhované a hladké svaloviny, působí proti bolestem a zánětům. Doporučujeme klientům s bolestí krční nebo bederní páteře, nebo ramenních kloubů. Léčebná metoda využívá různé druhy elektrických proudů.
Cena za proceduru:
390 Kč
Přístrojová terapie Magnetoterapie

Přístrojová terapie Magnetoterapie (20 min)

Magnetoterapie je léčebná metoda, která funguje na bázi působení magnetického pole. Magnetoterapie má hojivý efekt, snižuje nebo úplně odstraňuje bolest, navozuje rozšíření velkých cév, působí proti zánětům a zmenšuje otoky.
Cena za proceduru:
640 Kč
Přístrojová terapie Částečná suchá plynová koupel

Přístrojová terapie Částečná suchá plynová koupel (20 min)

Suchá plynová koupel využívá působení oxidu uhličitého na cévy, díky čemuž pomáhá při problémech s krevním tlakem a krevním oběhem a také léčí křeče v dolních končetinách. Mimoto pozitivně působí na psychickou kondici a zbavuje stresu. Koupel není vhodná pro klienty trpící klaustrofobií.
Cena za proceduru:
500 Kč
Přístrojová terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií

Přístrojová terapie Suchá plynová koupel s oxygenoterapií (20 min)

Suchá plynová koupel s oxygenoterapií je léčebná metoda využívána při potížích s krevním tlakem, poruchách prokrvení, křečích dolních končetin nebo zánětu průdušek. Proceduru doporučujeme podstoupit v kombinaci s kyslíkovou kúrou.
Cena za proceduru:
640 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku