Přístrojová terapie

Přístrojová terapie Plynová injekce (4 aplikace)

Přístrojová terapie Plynová injekce (4 aplikace)

Procedura spočívá v aplikaci malého množství oxidu uhličitého do podkoží, ve kterém se rychle vstřebává. Při aplikaci je cítit jemné mrazení, které následně střídá příjemné teplo. Působením oxidu uhličitého dochází k rozšíření nejen periferních, ale také koronárních cév, což zlepšuje prokrvení srdečního svalu. Vzhledem k tomu, že jednou z vlastností plynové injekce je tlumení bolesti, doporučujeme její aplikaci zejména při bolestech hlavy, hrudní páteře, oblasti křížové páteře. Úlevu přináší také při zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů.
Cena za proceduru:
499 Kč
Přístrojová terapie Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová terapie Přístrojová lymfodrenáž (20 min)

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní terapie lymfatického systému, která je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Lymfodrenáž pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazech, operacích, detoxikaci organismu, přispívá ke zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a k posílení imunity. Terapie využívá k léčbě návleky ve formě kalhot, rukávů a vesty, kterou jsou následně nafouknuty terapeutem dle předem zvoleného programu tak, aby nastavení tlaku bylo optimální pro dostatečnou kompresi.
Cena za proceduru:
719 Kč
Přístrojová terapie Ultrazvuk

Přístrojová terapie Ultrazvuk (10 min)

Ultrazvuk je šetrná léčebná metoda, která funguje na principu mechanického vlnění a tvorby tepla hluboko v tkáních. Pomáhá odstraňovat bolest, uvolňovat napětí, zlepšovat prokrvení a proces hojení a vstřebávání poúrazových otoků. Využití léčby je typické u akutní i chronické poruchy pohybového aparátu. Aplikace léčebného ultrazvuku přináší po opakovaném použití výsledný pozitivní efekt na zlepšení hybnosti kloubů, uvolnění svalového napětí, regeneraci ošetřovaných tkání a také rychlejší hojení po některých úrazech pohybového aparátu.
Cena za proceduru:
499 Kč
Přístrojová terapie Elektroléčba

Přístrojová terapie Elektroléčba (15 min)

Elektroterapie je léčebná metoda, která je založena na využívání léčebných účinků elektrické energie. Obecně se elektroléčba využívá při poruchách pohybového systému a to jak chronického revmatického, tak degenerativního charakteru, při zánětlivých onemocnění kloubů, šlach, poruchách prokrvení, otocích. Elektroléčba je vhodná také u pooperačních stavech a bolestech. V rámci léčby se pracuje s interferencí dvou středně frekvenčních proudů přímo ve tkáních, k čemuž se využívá dvou elektrod a intenzita proudu je volena na základě možností klienta.
Cena za proceduru:
499 Kč
Přístrojová terapie Magnetoterapie

Přístrojová terapie Magnetoterapie (20 min)

Magnetoterapie je léčebná metoda využívající magnetické pole, kterému je vystavena ošetřovaná část těla. Magnetická energie je pro organismus přirozená, protože samotná funkce a růst buněk jsou řízeny elektromagnetickými kmity. V rámci magnetoterapie se vychází z předpokladu, že při nedostatku magnetické energie dochází k narušení funkcí buněk a působením magnetického pole lze ty funkce upravit. Magnetoterapie má hojivý efekt, snižuje nebo úplně odstraňuje bolest, navozuje rozšíření velkých cév, působí proti zánětům a zmenšuje otoky.
Cena za proceduru:
599 Kč
Přístrojová terapie Plynová suchá koupel částečná

Přístrojová terapie Plynová suchá koupel částečná (20 min)

Plynová obálka je vysoce účinná procedura upevňující zdraví, zvyšující životní elán a vitalitu. Její podstatou je uzavření těla mimo hlavy a ramen do speciálního plastového vaku, který je následně naplněn čistým oxidem uhličitým. Fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, všech orgánů a mozku dobře okysličenou krví. Suchá plynová koupel pomáhá při problémech s krevním tlakem a krevním oběhem a léčí křeče v dolních končetinách.
Cena za proceduru:
599 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close