Koupele

Koupel Koupel s éterickým olejem z divoce rostoucích růží

Koupel Koupel s éterickým olejem z divoce rostoucích růží (20 min)

Ne nadarmo se říká, že je růže královna mezi květinami. A to ne jen kvůli její kráse a eleganci. Její blahodárné účinky na lidský organismus poznali už ve starověkém Římě. My ji dnes používáme ve formě oleje, který přidáváme do teplé koupele. Koupel s éterickým olejem z divoce rostoucích růží je zážitek plný vůní, který má uklidňující a afrodiziakální účinky a odbourává stres. Kromě toho čistí, vyživuje a vypíná pokožku. Koupel probouzí smyslnost a je vhodné, pokud po takové koupeli následuje uvolňující olejová masáž.
Cena za proceduru:
799 Kč
Koupel Koupel s olejem ze smrkového jehličí z Císařského lesa

Koupel Koupel s olejem ze smrkového jehličí z Císařského lesa (20 min)

Koupel s olejem ze smrkového jehličí je nezapomenutelným relaxačním zážitkem, který obohatí vaše tělo i smysly. Koupel dodává unavené pokožce svěžest, zdravý vzhled a potřebnou hydrataci. Kromě toho pomáhá odbourat nahromaděný fyzický i psychický stres. Olej ze smrkového jehličí z Císařského lesa podporuje také prokrvení pokožky a díky silicím v něm obsažených uvolňuje dýchací cesty při kašli, rýmě či astmatu. Pro dokonalé uvolnění doporučujeme po koupeli absolvovat klasickou masáž.
Cena za proceduru:
799 Kč
Koupel Hořečnatá koupel s magneziovou solí

Koupel Hořečnatá koupel s magneziovou solí (20 min)

Hořečnatá koupel s magneziovou solí je ideální procedurou v momentě, kdy zatoužíte po relaxaci, uvolnění a regeneraci pokožky. Magneziová sůl pochází z hloubky až 2 kilometry pod povrchem země a má blahodárné účinky na lidský organismus. Obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku, který uvolňuje tělo, svaly a klouby, ulevuje od křečí a zlepšuje stav pokožky. Kromě toho pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Do koupele používáme čistě přírodní hořečnatou sůl bez přidaných aromat a barviv.
Cena za proceduru:
799 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close