Wellness masáže

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů (50 min)

Bylinná masáž z březových listů je velmi jemná masáž celého těla, která dodá vaší pokožce svěžest a pružný a mladistvý vzhled. Výtažky z březových listů mají tonizující a čistící účinek a podporují regenerační schopnost pokožky. Masáž pomáhá při bolestech, loupání ve svalech a kloubech po cvičení a fyzické zátěži. Působí proti zánětům, vodnatosti a revmatismu, zrychluje hojení ran a odřenin. Má uklidňující účinek, zlepšuje náladu a je také skvělým pomocníkem při jarní únavě.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Wellness masáž Bylinná masáž z Měsíčku lékařského

Wellness masáž Bylinná masáž z Měsíčku lékařského (50 min)

Bylinná masáž z Měsíčku lékařského je dokonalým zážitkem pro vaše svaly i pokožku. Měsíček lékařský je blahodárná bylina s vysokým obsahem silic, karotenoidů a saponínů, kterou si pro její regenerační a uklidňující schopnosti cenili už ve středověku. V extraktu společně s Vitaminem E, sojovým olejem a dalšími přírodními ingrediencemi poskytuje pokožce dostatečnou svěžest a elasticitu. Protože využíváme pouze olejový extrakt bez barviv, parfémů a konzervačních látek, je masáž vhodná pro jakkoliv citlivou pleť.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Wellness masáž Body Active masáž

Wellness masáž Body Active masáž (50 min)

Jde o masáž se šokovým efektem detoxikace organismu a hubnutí, zároveň navozuje pocit hluboké rovnováhy těla a mysli. Masáž urychluje metabolismus, přeměňuje podkožní tuk v energii a stimuluje hlubokou a povrchovou cirkulaci pro okysličení buněk a tkání. K masáži využíváme extrakt z černého pepře, který aktivuje metabolismus, extrakt z červených papriček, jenž aktivuje mikrocirkulaci a ricinový olej urychlující odstraňování toxinů. Při masáži působí také vitamíny z olivového, sezamového a makadamového oleje, které pokožku vyživují a dodávají jí na elasticitě.
Cena za proceduru:
1 255 Kč
Wellness masáž Masáž lávovými kameny

Wellness masáž Masáž lávovými kameny (50 min)

Masáž lávovými kameny je velmi intenzivním relaxačním zážitkem, při kterém se organismus zbavuje stresu a napětí. K masáži využíváme vulkanické kameny rozehřáté ve vodní lázni na teplotu až 60 °C. Jejich hlavní výhodou je schopnost udržovat teplo, které při masáži prostupuje do organismu, rozehřívá jej a uvolňuje. Kromě toho masáž lávovými kameny prokrvuje a urychluje látkovou výměnu, díky čemuž podporuje vyplavení nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem.
Cena za proceduru:
1 202 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku