Wellness masáže

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů (50 min)

Bylinná masáž z březových listů je velmi jemná masáž celého těla, která dodá vaší pokožce svěžest a pružný a mladistvý vzhled. Výtažky z březových listů mají tonizující a čistící účinek a podporují regenerační schopnost pokožky. Masáž pomáhá při bolestech, loupání ve svalech a kloubech po cvičení a fyzické zátěži. Působí proti zánětům, vodnatosti a revmatismu, zrychluje hojení ran a odřenin. Zmírňuje bolest, stres, uvolňuje napětí, zlepšuje krevní oběh a detoxikuje organismus. Má uklidňující účinek, zlepšuje náladu a je také skvělým pomocníkem při jarní únavě.
Cena za proceduru:
1 399 Kč
Wellness masáž Termo masáž

Wellness masáž Termo masáž (50 min)

V průběhu masáže je tělo předehřáto rašelinovým zábalem. Masáž je vhodná pro klienty s bolestmi páteře, zad a šíje, slouží k uvolnění svalů a psychické relaxaci. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním a odplavování nežádoucích látek. Hlubšími masážními hmaty lze narušit zatuhnutí svalstva. Zvýšené prokrvení pozitivně působí při zotavení svalů po zátěži a má za následek lepší svalovou výkonnost. Masáž působí okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav klienta.
Cena za proceduru:
1 499 Kč
Wellness masáž Masáž lávovými kameny

Wellness masáž Masáž lávovými kameny (50 min)

Masáž lávovými kameny je velmi intenzivním relaxačním zážitkem, při kterém se organismus zbavuje stresu a napětí. K masáži využíváme vulkanické kameny rozehřáté ve vodní lázni na teplotu až 60 °C. Jejich hlavní výhodou je schopnost udržovat teplo, které při masáži prostupuje do organismu, rozehřívá jej a uvolňuje. Kromě toho masáž lávovými kameny prokrvuje a urychluje látkovou výměnu, díky čemuž podporuje vyplavení nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem.
Cena za proceduru:
1 399 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close