Wellness masáže

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů

Wellness masáž Bylinná masáž z březových listů (50 min)

Bylinná masáž z březových listů je velmi jemná masáž celého těla, která dodá vaší pokožce svěžest a pružný a mladistvý vzhled. Výtažky z březových listů mají tonizující a čistící účinek a podporují regenerační schopnost pokožky. Masáž pomáhá při bolestech, loupání ve svalech a kloubech po cvičení a fyzické zátěži. Působí proti zánětům, vodnatosti a revmatismu, zrychluje hojení ran a odřenin. Zmírňuje bolest, stres, uvolňuje napětí, zlepšuje krevní oběh a detoxikuje organismus. Má uklidňující účinek, zlepšuje náladu a je také skvělým pomocníkem při jarní únavě.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Wellness masáž Bylinná masáž z Měsíčku lékařského

Wellness masáž Bylinná masáž z Měsíčku lékařského (50 min)

Bylinná masáž z Měsíčku lékařského je dokonalým zážitkem pro vaše svaly i pokožku. Měsíček lékařský je blahodárná bylina s vysokým obsahem silic, karotenoidů a saponínů, kterou si pro její regenerační a uklidňující schopnosti cenili už ve středověku. V extraktu společně s Vitaminem E, sojovým olejem a dalšími přírodními ingrediencemi poskytuje pokožce dostatečnou svěžest a elasticitu. Protože využíváme pouze olejový extrakt bez barviv, parfémů a konzervačních látek, je masáž vhodná pro jakkoliv citlivou pleť.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Wellness masáž Body Active masáž

Wellness masáž Body Active masáž (50 min)

Jde o masáž se šokovým efektem detoxikace organismu a hubnutí, zároveň také navozuje pocit hluboké rovnováhy těla a mysli. Body Active masáž urychluje metabolismus, přeměňuje podkožní tuk v energii a stimuluje hlubokou a povrchovou cirkulaci pro okysličení buněk a tkání. K masáži využíváme extrakt z černého pepře, který aktivuje metabolismus, extrakt z červených papriček, jenž aktivuje mikrocirkulaci a ricinový olej urychlující odstraňování toxinů. Při masáži působí také vitamíny z olivového, sezamového a makadamového oleje, které pokožku vyživují a dodávají jí na elasticitě.
Cena za proceduru:
1 255 Kč
Wellness masáž Masáž s olejem z hroznových jader bílého vína

Wellness masáž Masáž s olejem z hroznových jader bílého vína (50 min)

Masáž s olejem z hroznových jader bílého vína je dokonalým relaxačním zážitkem. Olej má velmi příjemnou sladce ovocnou vůni, kterou budete vnímat ještě dlouho po masáži. Mimo jiné obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání buňky před nežádoucím účinkem volných radikálů. Dobře se vstřebává do pokožky a nezanechává na ní nepříjemný pocit mastnoty. Má také velmi dobré hydratační a regenerační účinky. Masáž zlepšuje elasticitu a vláčnost pokožky a zpomaluje její stárnutí. Je ideální v kombinaci s koupelí z červeného vína a hroznového oleje.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Wellness masáž Masáž lávovými kameny

Wellness masáž Masáž lávovými kameny (50 min)

Masáž lávovými kameny je velmi intenzivním relaxačním zážitkem, při kterém se organismus zbavuje stresu a napětí. K masáži využíváme vulkanické kameny rozehřáté ve vodní lázni na teplotu až 60 °C. Jejich hlavní výhodou je schopnost udržovat teplo, které při masáži prostupuje do organismu, rozehřívá jej a uvolňuje. Kromě toho masáž lávovými kameny prokrvuje a urychluje látkovou výměnu, díky čemuž podporuje vyplavení nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem.
Cena za proceduru:
1 202 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close