Zábaly

Zábal Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem

Zábal Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem (25 min)

Nejen pro milovníky vína jsme připravili tento blahodárný uvolňující zážitek. Matolinový zábal obohacený o vinný, mandlový nebo meruňkový olej a včelí vosk je dokonalá metoda hloubkové očisty a hydratace celého těla. Tato vinná detoxikace omladí vaši pokožku a zanechá ji příjemně hebkou a voňavou. Jednotlivé přísady jsou vyrobené z plodin, se kterými se můžete přirozeně setkat například na jižní Moravě. Zábal doporučujeme v kombinaci s koupelí z červeného vína a hroznového oleje.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal Vinný peeling

Zábal Vinný peeling (20 min)

Dokonalé čištění pleti stoprocentně přírodním peelingem je přesně to, co vaše pokožka potřebuje. Tělový peeling z hroznů révy vinné velmi šetrně odstraňuje odumřelé částečky kůže pomocí krystalů cukru a jablečné kyseliny. Rozpouští mezibuněčné vazby mezi zrohovatělými šupinkami, čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí vitalitu. Extrakt z vinné révy společně s kolagenem navíc vyhlazuje jemné vrásky. Vinný peeling je ideální v kombinaci s koupelí z červeného vína a hroznového oleje.
Cena za proceduru:
680 Kč
Zábal Zábal z léčivé křídy a medu ze Slavkovského lesa

Zábal Zábal z léčivé křídy a medu ze Slavkovského lesa (25 min)

Jde o příjemný celotělový zábal z přírodních zdrojů, které se nacházejí přímo na území Mariánských Lázní. Kombinace Slavkovského medu a léčivé křídy vytváří příjemné aroma, hydratuje a zjemňuje pokožku. Zábal příznivě působí proti mnoha kožním problémům, podporuje správný chod metabolismu, urychluje látkovou výměnu a má antibakteriální účinky. Léčivou křídu smícháme s horkou vodou a medem, po dosažení ideální hustoty aplikujeme na požadované partie na těle. Po zábalu je nutné absolvovat sprchu.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal BIO detoxikační celotělový zábal

Zábal BIO detoxikační celotělový zábal (40 min)

Jde o zábal z jílu, hořčičného a éterického oleje, který napomáhá k očistě a regeneraci organismu. Zábal má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, díky čemuž umožňuje vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Vstřebává patogenní zárodky, působí proti zánětům, hojí popáleniny, uvolňuje svalové napětí a ulevuje od bolesti. Je také účinným při rekonvalescenci u zlomenin nebo revmatismu. Mimo jiné dodává organismu minerály a stopové prvky. Po aplikaci zábalu doporučujeme absolvovat klasickou masáž.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Kostivalový  zábal

Zábal Kostivalový zábal (25 min)

Kostivalový zábal je vhodný při pohmožděninách i jiných sportovních zraněních, nebo při zánětech kloubů. Prostřednictvím svých účinných látek působí protizánětlivě, mírní bolest, podporuje hojení a udržuje pružnost tkání. Při zábalu dochází působením tepla k rychlejšímu vstřebávání účinných látek do nejhlubších kožních vrstev, odkud jsou krevním oběhem roznášený do celého těla. V rámci procedury využíváme kořen kostivalu. Jde o rostlinu s vysokým obsahem alantoinu, což je látka podporující tvorbu nových buněk a regeneraci tkání.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal Senný zábal

Zábal Senný zábal (40 min)

Senný zábal neboli detoxikační zábal z přírodního sena pozitivně působí proti bolestem pohybového aparátu a velmi citelně ulevuje při revmatických obtížích. Jednorázové senné zábaly obsahují fermentované přírodní seno z odlehlých nehnojených luk, které neobsahují žádní herbicidy. Jejich součástí jsou provitamín A a vitamín D, éterické oleje, třísloviny a mléčné kyseliny. Zábaly podporují prokrvení a slouží jako podnět při zahájení detoxikace organismu. Doporučujeme zábal podstoupit před nebo po masáži.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Detoxikační zábal plosky nohou

Zábal Detoxikační zábal plosky nohou (25 min)

Detoxikační zábal plosky nohou ze zeleného jílu má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, což mu umožňuje na sebe vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Po absolvování procedury se v oblastech chodidel dostavuje pocit uvolnění a návalu nové energie.
Cena za proceduru:
680 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close