Zábaly

Zábal BIO detoxikační celotělový zábal

Zábal BIO detoxikační celotělový zábal (40 min)

Jde o zábal ze zeleného jílu a hořčičného a éterického oleje, který napomáhá k očistě a regeneraci organismu. Zábal má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, díky čemuž umožňuje vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Vstřebává patogenní zárodky, působí proti zánětům, hojí popáleniny, uvolňuje svalové napětí a ulevuje od bolesti. Je také účinným při rekonvalescenci u zlomenin nebo revmatismu. Mimo jiné dodává organismu minerály a stopové prvky. Po aplikaci zábalu doporučujeme absolvovat klasickou masáž.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Kostivalový  zábal

Zábal Kostivalový zábal (25 min)

Kostivalový zábal je vhodný při pohmožděninách i jiných sportovních zraněních, nebo při zánětech kloubů. Prostřednictvím svých účinných látek působí protizánětlivě, mírní bolest, podporuje hojení a udržuje pružnost tkání. Při zábalu dochází působením tepla k rychlejšímu vstřebávání účinných látek do nejhlubších kožních vrstev, odkud jsou krevním oběhem roznášený do celého těla. V rámci procedury využíváme kořen kostivalu. Jde o rostlinu s vysokým obsahem alantoinu, což je látka podporující tvorbu nových buněk a regeneraci tkání.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal Senný zábal

Zábal Senný zábal (40 min)

Senný zábal neboli detoxikační zábal z přírodního sena pozitivně působí proti bolestem pohybového aparátu a velmi citelně ulevuje při revmatických obtížích. Jednorázové senné zábaly obsahují fermentované přírodní seno z odlehlých nehnojených luk, které neobsahují žádní herbicidy. Jejich součástí jsou provitamín A a vitamín D, éterické oleje, třísloviny a mléčné kyseliny. Zábaly podporují prokrvení a slouží jako podnět při zahájení detoxikace organismu. Doporučujeme zábal podstoupit před nebo po masáži.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Detoxikační zábal plosky nohou

Zábal Detoxikační zábal plosky nohou (25 min)

Proceduru zahajuje příjemná masáž plosek nohou, která působí na jednotlivé body na chodidlech, prostřednictvím nichž reflexivně stimuluje celý organismu. Skládá ze sady speciálních relaxačních hmatů, které mají za cíl uvolnění drobných kloubů, svalů chodidel a vazivových struktur. V druhé části procedury nastupuje detoxikační zábal ze zeleného jílu, který má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, což mu umožňuje na sebe vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Po absolvování procedury se v oblastech chodidel dostavuje pocit uvolnění a nové energie.
Cena za proceduru:
680 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku