Zábaly

Zábal Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem

Zábal Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem (25 min)

Nejen pro milovníky vína jsme připravili tento blahodárný uvolňující zážitek. Matolinový zábal obohacený o vinný, mandlový nebo meruňkový olej a včelí vosk je dokonalá metoda hloubkové očisty a hydratace celého těla. Tato vinná detoxikace omladí vaši pokožku a zanechá ji příjemně hebkou a voňavou. Jednotlivé přísady jsou vyrobené z plodin, se kterými se můžete přirozeně setkat například na jižní Moravě. Zábal doporučujeme v kombinaci s koupelí z červeného vína a hroznového oleje.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal Vinný peeling

Zábal Vinný peeling (20 min)

Dokonalé čištění pleti stoprocentně přírodním peelingem je přesně to, co vaše pokožka potřebuje. Tělový peeling z hroznů révy vinné velmi šetrně odstraňuje odumřelé částečky kůže pomocí krystalů cukru a jablečné kyseliny. Rozpouští mezibuněčné vazby mezi zrohovatělými šupinkami, čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí vitalitu. Extrakt z vinné révy společně s kolagenem navíc vyhlazuje jemné vrásky. Vinný peeling je ideální v kombinaci s koupelí z červeného vína a hroznového oleje.
Cena za proceduru:
680 Kč
Zábal Zábal z léčivé křídy a medu ze Slavkovského lesa

Zábal Zábal z léčivé křídy a medu ze Slavkovského lesa (25 min)

Jde o příjemný celotělový zábal z přírodních zdrojů, které se nacházejí přímo na území Mariánských Lázní. Kombinace Slavkovského medu a léčivé křídy vytváří příjemné aroma, hydratuje a zjemňuje pokožku. Zábal příznivě působí proti mnoha kožním problémům, podporuje správný chod metabolismu, urychluje látkovou výměnu a má antibakteriální účinky. Léčivou křídu smícháme s horkou vodou a medem, po dosažení ideální hustoty aplikujeme na požadované partie na těle. Po zábalu je nutné absolvovat sprchu.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal BIO detoxikační celotělový zábal

Zábal BIO detoxikační celotělový zábal (40 min)

Jde o zábal ze zeleného jílu a hořčičného a éterického oleje, který napomáhá k očistě a regeneraci organismu. Zábal má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, díky čemuž umožňuje vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Vstřebává patogenní zárodky, působí proti zánětům, hojí popáleniny, uvolňuje svalové napětí a ulevuje od bolesti. Je také účinným při rekonvalescenci u zlomenin nebo revmatismu. Mimo jiné dodává organismu minerály a stopové prvky. Po aplikaci zábalu doporučujeme absolvovat klasickou masáž.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Kostivalový  zábal

Zábal Kostivalový zábal (25 min)

Kostivalový zábal je vhodný při pohmožděninách i jiných sportovních zraněních, nebo při zánětech kloubů. Prostřednictvím svých účinných látek působí protizánětlivě, mírní bolest, podporuje hojení a udržuje pružnost tkání. Při zábalu dochází působením tepla k rychlejšímu vstřebávání účinných látek do nejhlubších kožních vrstev, odkud jsou krevním oběhem roznášený do celého těla. V rámci procedury využíváme kořen kostivalu. Jde o rostlinu s vysokým obsahem alantoinu, což je látka podporující tvorbu nových buněk a regeneraci tkání.
Cena za proceduru:
732 Kč
Zábal Senný zábal

Zábal Senný zábal (40 min)

Senný zábal neboli detoxikační zábal z přírodního sena pozitivně působí proti bolestem pohybového aparátu a velmi citelně ulevuje při revmatických obtížích. Jednorázové senné zábaly obsahují fermentované přírodní seno z odlehlých nehnojených luk, které neobsahují žádní herbicidy. Jejich součástí jsou provitamín A a vitamín D, éterické oleje, třísloviny a mléčné kyseliny. Zábaly podporují prokrvení a slouží jako podnět při zahájení detoxikace organismu. Doporučujeme zábal podstoupit před nebo po masáži.
Cena za proceduru:
993 Kč
Zábal Detoxikační zábal plosky nohou

Zábal Detoxikační zábal plosky nohou (25 min)

Proceduru zahajuje příjemná masáž plosek nohou, která působí na jednotlivé body na chodidlech, prostřednictvím nichž reflexivně stimuluje celý organismu. Skládá ze sady speciálních relaxačních hmatů, které mají za cíl uvolnění drobných kloubů, svalů chodidel a vazivových struktur. V druhé části procedury nastupuje detoxikační zábal ze zeleného jílu, který má výjimečné absorbční a adsorbční účinky, což mu umožňuje na sebe vázat toxické látky a škodlivé mikroorganismy. Po absolvování procedury se v oblastech chodidel dostavuje pocit uvolnění a nové energie.
Cena za proceduru:
680 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku