Fyzioterapie

Fyzioterapie Fyzioterapie individuální

Fyzioterapie Fyzioterapie individuální (20 min)

Fyzioterapie se zabývá léčbou celkového pohybového systému, k čemuž využívá celou řadu technik. Vhodný typ terapie stanovuje fyzioterapeut až na základě vstupního vyšetření pohybového aparátů. Mezi základy patří manuální a mobilizační techniky, aktivace správného držení těla, korekce sedu a optimální úprava pracovního prostředí. Fyzioterapie je vhodná například při poúrazových a pooperačních stavech, akutních i chronických bolestech, výhřezech disků, kořenových syndromech, artróze, skolióze a dalších případech.
Cena za proceduru:
836 Kč
Fyzioterapie Reflexní masáž

Fyzioterapie Reflexní masáž (20 min)

Základem reflexní terapie je rozdělení lidského těla na deset svislých a čtyři příčné reflexní zóny a určení reflexních bodů, po jejichž stlačení dochází k utlumení bolestí a k obnovení přirozených a správných funkcí postižených orgánů. Tyto reflexní zóny a body představují nervová zakončení. Využít se dají reflexní body po celém těle, nejčastěji se jedná o ty na rukou, šíji, uších, zádech, chodidlech a v pánevní oblasti. Hlavním cílem reflexní masáže je obnovení energie v těle. Působení na reflexní body zároveň příznivě ovlivňuje psychiku.
Cena za proceduru:
836 Kč
Fyzioterapie Kineziotaping

Fyzioterapie Kineziotaping (30 min)

Metodu kineziotapingu vyvinul Dr. Kenso Kase v 70. letech. Metoda je založená na aplikaci bavlněné elastické pásky na tělo člověka. Touto neinvazivní metodou, přiložením tapu, ovlivňujeme svalové napětí (tonus) v postiženém místě, a tak dochází k redukci bolesti, zapojení správného pohybového stereotypu a zmírnění tlaku na postižený segment. Elastické pásky poskytují podporu a stabilitu svalů a kloubů bez jakéhokoliv omezení rozsahu pohybu. Při aplikaci tapu s velmi jemným napětím dochází k odlehčení měkkých tkání, což umožní optimální průtok krevního a lymfatického oběhu.
Cena za proceduru:
799 Kč
Fyzioterapie Reflexní masáž plosek nohou

Fyzioterapie Reflexní masáž plosek nohou (25 min)

Citlivá místa na chodidlech mohou indikovat problémy spojené s konkrétním orgánem v těle. Jejich masáží dokážeme tyto problémy omezit. Tato masáž se zaměřuje na plosky nohou, které fungují jako reflexní zrcadlo odrážející celé tělo včetně orgánů. Skládá ze sady speciálních relaxačních hmatů, které mají za cíl uvolnění drobných kloubů, svalů chodidel a vazivových struktur. Pro prohřátí celé nohy využíváme energetickou sílu dotyku, tření nebo hlazení, díky čemuž se prokrví celá oblast chodila včetně klenby a reflexivně se stimuluje celý organismus.
Cena za proceduru:
799 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close