Respirační terapie

Respirační terapie CO2 plynový vak s oxygenoterapií

Respirační terapie CO2 plynový vak s oxygenoterapií (20 min)

CO2 plynový vak s oxygenoterapií je vysoce účinná procedura upevňující zdraví, zvyšující životní elán a vitalitu. Její podstatou je uzavření dolních končetin a trupu do speciálního plastového vaku. Fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, všech orgánů a mozku dobře okysličenou krví. Součástí procedury je také oxygenoterapie, v rámci které klient vdechuje vysoce koncentrovaný kyslík.
Cena za proceduru:
719 Kč
Respirační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji

Respirační terapie Oxygenoterapie na hotelovém pokoji (60 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu. Pro Váš komfort si můžete tuto proceduru objednat na váš hotelový pokoj.
Cena za proceduru:
799 Kč
Respirační terapie Inhalační terapie FASET

Respirační terapie Inhalační terapie FASET (30 min)

Inhalační terapie Faset používá nejmodernější zdravotnickou technologii vyvinutou pro léčbu respiračních onemocnění. Pro léčbu dýchacího ústrojí je v kombinaci s klimatickými podmínkami Mariánských Lázní tou nejúčinnější variantou. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. K docílení nejlepšího léčebného efektu používáme kombinaci následujících 3 terapeutických technik. PARNÍ INHALACE - léčebná terapie prostřednictvím inhalace blahodárných teplých výparů minerální vody s přídavkem léčivých látek. Voda je nasávána proudem tlakové páry a mění se v mlhovinu částic o průměru 8-10 mikronů. Tímto způsobem se tkáně účinně připraví na absorpci aktivních složek. MINERÁLNÍ AEROSOL - aerosolová inhalace minerální vodou. Voda je nasávána stlačeným vzduchem a rozprašována do stejnoměrných částic 2-6 mikronů, což umožňuje, aby částice dosáhly hlubších dýchacích cest až do plicních sklípků. Terapii lze provést pomocí masky (ústy nebo nosem) nebo pomocí nosní vidlice. NOSNÍ IRIGACE - tato léčba zahrnuje proplachování nosní dutiny minerální vodou s přídavkem léčivých látek, při nízkém tlaku za účelem vyčištění sliznic a eliminace stagnující sekrece. Prostřednictvím vyplachovací trysky vstupuje voda do jedné nosní dírky a vychází druhou nosní dírkou.
Cena za proceduru:
869 Kč
Respirační terapie Individuální fyzioterapie - Klimatoterapie

Respirační terapie Individuální fyzioterapie - Klimatoterapie (30 min)

Mariánské Lázně získaly v roce 2023 statut klimatických lázní. Hotel Silva je součástí lesoparku u Lesního pramene a proto pouhé procházky a pobyt na čerstvém vzduchu v okolí hotelu působí velmi pozitivně při léčbě plicních onemocnění. Léčbu je možno vhodně doplnit inhalační terapií a pitnou kúrou za užití Lesního pramene. Při individuální konzultaci fyzioterapeut doporučí speciální dechová a tělesná cvičení přizpůsobená Vašemu zdravotnímu stavu.
Cena za proceduru:
799 Kč
Respirační terapie Inhalační terapie

Respirační terapie Inhalační terapie (15 min)

Inhalace je metodou, při které se léčivé látky dostávají velice rychle do dýchacích cest a jejich účinky tak nastupují téměř okamžitě. K inhalování používáme minerální vody. Minerální vody mají protizánětlivé účinky, zvlhčují hleny a usnadňují jejich vykašlávání, zvyšují průtok zánětem postiženou trubicí a pomáhají tak odplavovat toxické látky z těla. Inhalace je vhodná pro klienty, kteří trpí onemocněním dýchacího ústrojí, bronchiálním astmatem a alergiemi.
Cena za proceduru:
389 Kč
Respirační terapie Oxygenoterapie

Respirační terapie Oxygenoterapie (30 min)

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je léčebná kůra prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku. Její podstatou je vdechování kyslíku ve vyššší koncentraci, než v jaké je běžně přítomný ve vzduchu. V případě, že organismu umožníme vyšší přísun kyslíku, buňky mohou produkovat více energie, dochází rovněž k urychlení růstu a regeneraci, zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Během oxygenoterapie dojde k uvolnění a zklidnění organismu, odplavení únavy a zlepšení psychického stavu..
Cena za proceduru:
389 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close