Relaxační masáže

Relaxační masáž Antistresová masáž

Relaxační masáž Antistresová masáž (50 min)

Antistresová masáž se zaměřuje na odbourávání nahromaděného stresu a na jeho prevenci. V první fázi masáže se orientujeme na oblasti prstů horních končetin, předloktí, paží, zad, šíje, obličeje a vlasové části hlavy. Druhá fáze masáže zahrnuje reflexní masáž plosek nohou. Blahodárných účinků je dosahováno pomalým třením a jemným hnětením masírovaných partií za poslechu relaxační hudby. K masáži používáme oleje v kombinaci s aroma éterickými silicemi. Vlasová část hlavy se masíruje na sucho bez použití masážních přípravků.
Cena za proceduru:
1 150 Kč
Relaxační masáž Relaxační masáž hlavy

Relaxační masáž Relaxační masáž hlavy (20 min)

Relaxační masáž hlavy, šíje a obličeje dokonale uvolňuje tělo i mysl. Aktivuje energetické body, působí proti stresu, bolestem hlavy a migréně. Kromě toho pozitivně ovlivňuje naše smysly - sluch, zrak a chuť. Prostřednictvím stimulace reflexních bodů prospívá i dalším orgánům v těle. Zvyšuje kvalitu spánku a bdělost během dne. V neposlední řadě podporuje mikrocirkulaci, což má za následek snížení otoků v obličeji, prokrvení vlasové pokožky, vypnutí pleti a redukci vrásek. Relaxační masáž hlavy doporučujeme klientům s vysokou stresovou zátěží.
Cena za proceduru:
627 Kč
Relaxační masáž Thajská olejová masáž

Relaxační masáž Thajská olejová masáž (50 min)

Thajská olejová masáž je příjemným zážitkem, po kterém se dostavuje lehkost, úleva a vnitřní klid. Jde o mírnější formou klasické thajské masáže, při které se na jednotlivé body na těle vyvíjí menší tlak. Od klasické olejové masáže se liší především využitím tradičních thajských prvků a indické ajurvédy. I tuto masáž lze považovat za léčebnou, protože uvolňuje svaly a příznivě působí na krevní a imunitní systém. Pravidelná masáž zklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a napomáhá regulaci střev.
Cena za proceduru:
1 202 Kč
Relaxační masáž Uvolňující masáž s olejem

Relaxační masáž Uvolňující masáž s olejem (50 min)

Jde o masáž využívající speciální masážní regenerační oleje, které vám pomůžou k celkovému uvolnění organismu a odstranění bolesti z vašeho svalstva. Masáž osvěžuje pokožku, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu a napomáhá si udržet tělesnou i psychickou kondici. Olejová masáž hraje významnou roli při rekonvalescenci, protože se vyznačuje schopností nastartovat navrácení síly a tím urychlit celkové uzdravení. Skladbu hmatů, rytmus a intenzitu masáže přizpůsobujeme každému klientovi individuálně. Zajímavou alternativou olejové masáže je také masáží s olejem z hroznových jader bílého vína.
Cena za proceduru:
1 202 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close