Speciální masáže

Speciální masáž Lymfatická manuální masáž

Speciální masáž Lymfatická manuální masáž (50 min)

Lymfatická manuální masáž je ideální masáží pokud chcete rozproudit svůj lymfatický systém a nastartovat kompletní očistu vašeho organismu. Jde o léčebnou metodu, která detoxikuje organismus, posiluje imunitní systém a také pozitivně působí proti celulitidě. Protože jde o velmi jemnou techniku, lze tělo prostřednictvím této masáže zbavit otoků a vyřešit tak zdravotní problémy, se kterými by si klasická masáž nemusela poradit. Kvůli zlepšení proudění mízy přispívá masáž také k odvádění nečistot z krve. Masáž se hodí jako skvělá jarní či podzimní očista organismu.
Cena za proceduru:
1 359 Kč
Speciální masáž Breussova masáž

Speciální masáž Breussova masáž (25 min)

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky působícími na páteř. Masáž vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení a okysličení jednotlivých obratlů. Jde zároveň o pomocnou diagnostickou techniku a masážní metodu, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle ve správné poloze a vy prožíváte pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Breussova masáž podporuje také klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při nejrůznějších onemocněních páteře.
Cena za proceduru:
836 Kč
Speciální masáž Baňková masáž

Speciální masáž Baňková masáž (45 min)

Baňková masáž spočívá v přikládání silikonových baněk na pokožku těla. Baňka silným podtlakem přivodí intenzivní prokrvení a okysličení oblasti tam, kde ji necháme působit. Pro zvýšení účinku přikládáme baňku na aktivní akupunkturní body a reflexní místa, takzvané Headovy zóny, díky čemuž dokážeme ovlivnit správnou funkci jednotlivých orgánů. Během masáže dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Protože má podtlak za následek popraskání jemných vlásečnic, vzniká na pokožce malý krevní výron zřetelný jako modřina.
Cena za proceduru:
1 150 Kč
Speciální masáž Anticelulitidní masáž

Speciální masáž Anticelulitidní masáž (50 min)

Anticelulitidní masáž spočívá v hloubkovém promasírování problémových částí těla, kterými jsou nejčastěji stehna a hýždě. Účinnou látkou je zde olej obsahující ozon, který má regenerační a relaxační efekt. Masáž pomáhá především při odbourávání celulitidy, přináší úlevu v oblasti dolních končetin a v kombinaci s dalšími procedurami slouží k formování postavy. Díky speciálním hmatům dochází při masáži ke stimulaci podkožní tukové struktury, což má za následek lepší spalování tuků, rychlejší regeneraci svalů a vyhlazování pokožky.
Cena za proceduru:
1 255 Kč
Speciální masáž Reflexní masáž plosek nohou

Speciální masáž Reflexní masáž plosek nohou (25 min)

Citlivá místa na chodidlech mohou indikovat problémy spojené s konkrétním orgánem v těle. Jejich masáží dokážeme tyto problémy omezit. Tato masáž se zaměřuje na plosky nohou, které fungují jako reflexní zrcadlo odrážející celé tělo včetně orgánů. Skládá ze sady speciálních relaxačních hmatů, které mají za cíl uvolnění drobných kloubů, svalů chodidel a vazivových struktur. Pro prohřátí celé nohy využíváme energetickou sílu dotyku, tření nebo hlazení, díky čemuž se prokrví celá oblast chodila včetně klenby a reflexivně se stimuluje celý organismus.
Cena za proceduru:
732 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close