Speciální masáže

Speciální masáž Lymfatická manuální masáž částečná

Speciální masáž Lymfatická manuální masáž částečná (50 min)

Lymfatická manuální masáž je ideální masáží pokud chcete rozproudit svůj lymfatický systém a nastartovat kompletní očistu vašeho organismu. Jde o léčebnou metodu, která detoxikuje organismus, posiluje imunitní systém a také pozitivně působí proti celulitidě. Protože jde o velmi jemnou techniku, lze tělo prostřednictvím této masáže zbavit otoků a vyřešit tak zdravotní problémy, se kterými by si klasická masáž nemusela poradit. Kvůli zlepšení proudění mízy přispívá masáž také k odvádění nečistot z krve. Masáž se hodí jako skvělá jarní či podzimní očista organismu.
Cena za proceduru:
1 499 Kč
Speciální masáž Baňková masáž

Speciální masáž Baňková masáž (45 min)

Baňková masáž spočívá v přikládání silikonových baněk na pokožku těla. Baňka silným podtlakem přivodí intenzivní prokrvení a okysličení oblasti tam, kde ji necháme působit. Pro zvýšení účinku přikládáme baňku na aktivní akupunkturní body a reflexní místa, takzvané Headovy zóny, díky čemuž dokážeme ovlivnit správnou funkci jednotlivých orgánů. Během masáže dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Protože má podtlak za následek popraskání jemných vlásečnic, vzniká na pokožce malý krevní výron zřetelný jako modřina.
Cena za proceduru:
1 150 Kč
Speciální masáž Anticelulitidní masáž

Speciální masáž Anticelulitidní masáž (50 min)

Anticelulitidní masáž spočívá v hloubkovém promasírování problémových částí těla, kterými jsou nejčastěji stehna a hýždě. Účinnou látkou je zde olej obsahující ozon, který má regenerační a relaxační efekt. Masáž pomáhá především při odbourávání celulitidy, přináší úlevu v oblasti dolních končetin a v kombinaci s dalšími procedurami slouží k formování postavy. Díky speciálním hmatům dochází při masáži ke stimulaci podkožní tukové struktury, což má za následek lepší spalování tuků, rychlejší regeneraci svalů a vyhlazování pokožky.
Cena za proceduru:
1 499 Kč

Buďte s námi v kontaktu

Čas od času vám pošleme slevu nebo novinku

close